Ib Kristensen
Forstander

Mobil: 23103378


Ib@klintsoegaard.dk
Bente Rosenberg
Bogholder




br@stelsig.dk
Julie Kongstad Larsen
Lærer

Engelsk, sport'n kort, crossgym, løb, aktuelt og kontaktlærer

julie@klintsoegaard.dk
Henrik Østergaard Petersen
Lærer

Dansk, tysk, retorik og
kontaktlærer

henrik@klintsoegaard.dk
Benny Skude Clausen
Lærer

Matematik, musik, samling, vejleder og kontaktlærer

benny@klintsoegaard.dk
Malte Skaarup
Lærer

Fysik, matematik, håndbold og kontaktlærer


malte@klintsoegaard.dk
Christian Mosebo
Lærer

Dansk, outdoor/adventure
og kontaktlærer

Christian@klintsoegaard.dk
Eline Larsen
Lærer

Matematik, fysik/kemi, håndbold, samling og kontaktlærer

eline-riemann@hotmail.com
Maybritt Aggerholm
Køkkenleder




aggkoll@privat.dk
Rie Chorkendorff Jensen
Køkkenassistent




Rie@klintsoegaard.dk
Erik Larsen
Pedel




erik@klintsoegaard.dk
Per Klausen
Pedelmedhjælper




perkl@cypherdata.dk
Lisbeth Rørdam
Skolesekretær




lisbeth@klintsoegaard.dk
Yemisi Andersson
Lærer

Matematik, rytme, fællesgymnastik og kontaktlærer

yemisi@klintsoegaard.dk
Karl Jørgen Pedersen
Lærer

Matematik, samfundsfag, fodbold og kontaktlærer

karljp9@gmail.com
Gitte Qwist
Lærer

Engelsk, tysk, cambridge engelsk, vejleder og kontaktlærer

gitteqwist@gmail.com
Cecilie Sofie Udsen
Lærer

Engelsk. spring, fællestymnastik
og kontaktlærer

Cecilie@klintsoegaard.dk
Nina Spånhede
Lærer

Dansk, engelsk, fransk, psykologi, aerobic og kontaktlærer

nina@nyka.dk
Kaj Strøh
Lærer

Dansk og fodbold


kaj@klintsoegaard.dk
Peter Jørgensen
Lærer

Matematik, fysik, håndbold og kontaktlærer


Peter@klintsoegaard.dk
Claus Holst
Lærer

Volleyball


Claus@klintsoegaard.dk
Gitte Viekær Rytter
Køkkenassistent




ryt@post.tele.dk
Lizette Andersen
Rengøringsassistent




nhenrikandersen@pc.dk
Ole Magnusson
Pedelmedhjælper




vesterlyngvej38@gmail.com